Корзина
ОПТ, мелкий Опт и дропшиппинг!ЗВОНИ нам!

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Отзывы о компании SVAROG - Интернет-магазин товаров для активного отдыха!

  • Отлично
    Денис К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Отлично
    Андрей З.
  • Хорошо
    Валерий О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Нейтрально
    Андрей З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Кобура під Наган поясна + прихованого носіння не формована зі скобою (шкіряна, чорна) Детальніше:
    Загалом-сподобалось, але не все як на фото
    Переваги:
    1. Ціна;
    2. Оперативна доставка "Новою поштою".
    Недоліки:
    3. Такі собі що ергономіка, що функціональність. Шкіра погано "віддає" зброю. Хлястик застібки не застібується, коли револьвер в кобурі, бо закороткий.
    2. Якість. Мінімально задовільна, на трієчку. Як ціна... Шкіра якісна, прошив - старалися. Шов - нерівний, нитку перетягнуто. Хоч хендмейдерам віддавай, щоб замість нитки плаский тросик поставили та закрай обробили. Торцева частина взагалі зі щілинами. Мабуть, щоб волога не накопичувалася. Металева скоба гарно працює з джинсами, бажано з дюпон-кордури, що від М-Так. Літні коттонові штани просто знищує. Доводиться приховано чіпляти за Нейлоновий ремінь, бо шкіряний скоба також намагається знищити.
    1. Це не наприкінцевий виріб, а настановча партія прототипів. Для зворотнього зв'язку з виробником. Малаб кобура вздовж центрального гребня-складки пару D-кілець - всі претензії були б недоречні, а виріб використовувася б як універсальний. То як прихована кобура, то як оперативна-наплічна.
    Висновки.
    Кобура не пристосована для спортивної чи практичної стрільби, гарно приховує зброю в прихованому в штанях стані. Без усіляких питань на кшталт: "Це ти так зрадів, чи в тебе там кобура?" Хизуватися кобурою для Прихованого носіння не варто, тому якість збірки не критична. Хоча вітчизняний хендмейдер побачивши "оце" зблизька скалічився б фейспалмом.
    Взагалі кобура симпатична, приховує наган нормально.
    Рекомендації.
    Кому актуальні D-кільця, наколгоспіть їх стяжками. Кому потрібна надійна фіксація - доведеться поставити перехідник на ті 4 сантиметри, що на них рідна (з якісної фурнітури) застібка не дотягується. Можна ще чаклувати з розтягненням, натирати вазеліновою та рициновою оліями, але це вже тема історичної реконструкції а не спорту чи самозахисту

  • Отлично
    Сергей П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Покупкою задоволений

  • Отлично
    Максим Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Отлично
    Михаил К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Отлично
    Віталій Б.
  • Отлично
    Михайло П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Отлично
    Олександр Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua