More Website Templates @ TemplateMonster.com - August 1st 2011!

НИКЦ Тибетської медицини СВАРОГ заснував Телібаев Андрій Тимурович в 1996 р. Тибетська медицина - це знання, яке можна застосувати до усіх без виключення. Її місія - приносити користь людям, підтримувати баланс організму і відмінне здоров'я без хвороб, а також виліковувати, у разі виникнення захворювань. Тибетська медицина особливо актуальна сьогодні, оскільки на відміну від західної медицини, вона головним завданням ставить постійне здоров'я людини і вчить методам його досягнення. Жити, не хворіючи, в гармонії з навколишнім світом, щасливим і довгим життям - ось основна мета тибетської медицини. Досягти її допомагають, в першу чергу, знання про оптимальних для кожної людини живленні і способі життя.


ПП "Науковий інформаційно-консультативний центр тибетської медицини СВАРОГ". Ліцензія МЗ України серія АБ № 121375 від 21.01.2005.
Центр тибетської медицини СВАРОГ Cпеціалізується виключно на класичній тибетській медицині.
Її арсенал - це використання методів діагностики і лікування, які відомі на Сході декілька тисячоліть і не втрачають своєї актуальності до цього дня, а також використання ефективних збаланованих природних багатокомпонентних ліків.


Лікування:
-Серцево-судинної системи;
-Нервової системи;
-Органів дихання;
-Шлунково-кишкового тракту;
-Печінки і жовчного міхура;
-Сечостатевої сфери;
-Хвороб опорно-рухового апарату;
-Хвороб крові;
-Порушення обміну речовин (діатез, псоріаз, діабет і ін.).
    Фармакологія тибетської медицини унікальна, вона використовує більше 3000 найменувань рослинної і мінеральної, тваринної і натуральної сировини. Деякі склади містять до 100 інгредієнтів. Система підбору складових частин, традиційні способи приготування, точне дозування інгредієнтів і вказівка конкретного часу прийому забезпечують максимальний лікувальний ефект дії на конкретне захворювання і імунну систему в цілому, підвищується опірність організму при цьому виліковуючи хворобу.

Контактні номери: (032)247-22-11, (068)61-81-964, (093) 72-03-432

Follow Us